سپهر تجارت چیست؟
راه حلی امروزی‌تر برای خرید

سپهر تجارت شاهوار یک شرکت پیشرو در زمینه خرده فروشی آنلاین است که متخصص در تهیه مجموعه ای از محصولات فوق العاده، به روز و با کیفیت برتر از بازارهای بین المللی و ارائه خدمات به طیف گسترده ای از مشتریان داخلی است. با مجموعه‌ای پویا و قوی از برندها، کسب‌وکار ما بر ارائه ارزش بی‌نظیر با ترکیب کیفیت عالی، قیمت‌های رقابتی و محصولات نوآورانه‌ای که نیازهای در حال تحول پایگاه مشتریان متنوع ما را برآورده می‌کند، تمرکز دارد.

 

 

ارزش های اصلی ما:
تعهد به کیفیت:
فرآیند انتخاب دقیق ما تضمین می کند که فقط بهترین محصولات به مشتریان ما می رسد.

نوآوری: ما با تمایل به ارائه جدیدترین، منحصر به فرد و خلاقانه محصولات از سراسر جهان به بازار داخلی خود هستیم.

ارزش کالا در ازای مبلغ: ما در تلاش هستیم تا تعادل بهینه بین کیفیت برتر و قیمت رقابتی را حفظ کنیم.

مشتری مداری: ما وقف برآوردن نیازهای مشتریان و فراتر از انتظارات آنها هستیم و رضایت آنها را بالاترین اولویت خود قرار می دهیم.

سپهر تجارت با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود.

 

لازم به ذکر است که سپهر تجارت در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در شاهرود نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.